ایران

آخرین وضعیت «مجید قناد» در بیمارستان/ چه اتفاقی برای عمو قناد افتاده است؟

فرزند عمو قناد در خصوص اتفاقی که برای «مجید قناد» افتاده است، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بلور گچساران، «مجید قناد» مجری قدیمی تلویزیون که با اجرای برنامه‌های کودک بیشتر شناخته می‌شود، بر اثر تصادف در بیمارستان شده است. 

«مجید قناد» مجری پیشکسوت و خاطره‌ساز تلویزیون، پس از جراحی اخیر، در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است؛ پسر مجید قناد، ضمن تایید خبر تصادف این مجری پیشکسوت گفت: پدرم در بخش آی‌سی‌یوی بیمارستان بستری است و فردا به بخش عمومی منتقل می‌شود.

«سپهر قناد» فرزند «مجید قناد» مجری، کارگردان و بازیگر تئاتر و تلویزیون درباره وضعیت جسمانی پدرش عنوان کرد: متاسفانه خبری در فضای مجازی مبنی بر این که حال عمومی پدرم خوب نیست و به دلیل ضربه مغزی ناشی از تصادف تحت جراحی قرار گرفته است، منتشر شده که درست نیست و حال پدرم کاملاً خوب است.

فرزند عمو قناد در توضیح اتفاقی که برای «مجید قناد» افتاده است، توضیح داد: پدرم ۴۰ روز قبل، تصادف کرده بود که مشکل خاصی هم برایش پیش نیامد؛ تا اینکه چند روز قبل به دلیل لخته خونی که در سرش به وجود آمده بود و ممکن است به دلیل تصادف چند وقت قبل هم باشد، به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

سپهر قناد اظهار کرد: خدا را شکر الان پدرم خیلی بهتر هستند. پزشک ایشان هم خبر داد که مورد خاصی نیست.

«مجید قناد»، هنرمند هفتاد ساله، تهیه‌کننده، کارگردان و مجری کودک و نوجوان است. از برجسته‌ترین آثار او می‌توان به برنامه «فیتیله جمعه تعطیله» نام برد که به صورت زنده، از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۹، بی‌وقفه در روزهای جمعه و اعیاد مختلف پخش می‌شد.

        

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!