دسته: اجتماعی
یادداشت مهمان

پایگاه خبری و اطلاع رسانی «بلور گچساران» در حالی که کلاس های درس محلی برای «تمرین خوب زندگی کردن است» و طبق سند تحول بنیادین، هدف و فلسفه آموزش و پرورش  ساختن نسلی خلاق، پرسشگر و جستجوگر می باشد، متأسفانه با روندی که امروزه در پیش گرفتیم از اهداف تعیین شده در سند تحول بنیادین فرسنگ ها […]

اخطار وقوع سیل در رودخانه های سد کوثر

 آب منطقه ای استان به علت رهاسازی آب سد کوثر و احتمال وقوع سیلاب در محدوده رودخانه ها و مسیل ها به خصوص پایین دست سد کوثر به مردم اخطار داد.

 حضور دکتر بهنام همتی گشتاسب در انتخابات میاندوره ای مجلس ۱۴۰۰

دکتر بهنام همتی گشتاسب حضور خود را برا شرکت در انتخابات میاندوره ای مجلس ۱۴۰۰ حوزه های انتخابیه شهرستان های گچساران و باشت بطور قطعی اعلام کرد.

مراسم اجتماع بزرگ بیعت با امام زمان (عج) در گچساران برگزار نمی شود

امسال مراسم اجتماع بزرگ بیعت با امام عصر (عج) و آغاز امامت حضرت مهدی (ع) در گچساران برگزار نمی شود.

عطرافشانی گلزار شهدا در گچساران

گلزار شهدای گچساران به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان و خانواده های شهدا، ایثارگران، بسیجیان و قشرهای مختلف مردم عطر افشانی و گلباران شد.

پزشک معروف و سرشناس گچسارانی به کرونا مبتلا شد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی بلور گچساران، بهادر غضنفری یکی از پزشکان مشهور و سرشناس گچسارانی به کرونا مبتلا شد. حال عمومی وی خوب و رو به بهبود گزارش شده است. بر پایه این گزارش وی در بیمارستان شهید رجایی گچساران بستری است.

فوت گوینده خبر شبکه استانی دنا

بلور گچساران: ساعتی پیش مجری و گوینده خبر شبکه استانی دنا درگذشت. به گزارش پایگاه خبری بلور گچساران، فاضل فرهی مجری، گوینده و صدابردار توانمند و با سابقه خبر صداوسیمای شبکه استانی دنا بعد از سالها خدمت صادقانه دار فانی را وداع گفت. بنا به این گزارش فاضل فرهی ساعتی پیش در بیمارستان شهید بهشتی […]

جان باختن زن گچسارانی براثر سقوط از درخت خرما

پایگاه خبری، تحلیلی بلور گچساران: او که برای چیدن رطب های نورس تلاش می کرد تا کامش را شیرین کند هرگز تصور نمی کرد دستش به رطب نرسیده، طعم مرگ را خواهد چشید. روز گذشته (دوشنبه ) زنی که برای چیدن خرما از درخت خرمایی که در منزل خود بوده بالا رفته بود سرانجام مرگباری […]

گزارش تصویری از تاسوعای حسینی در بام نفت ایران

پایگاه خبری،تحلیلی بلور گچساران: در تاسوعای حسینی، هیئت زنجیر زنی علی اصغر (ع) گچساران (بام نفت ایران) با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، در رثای امام حسین (ع) و برادر باوفایش ابوالفضل العباس(ع) به زنجیر زنی و عزاداری پرداختند.  

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی