دسته: گچساران-باشت
یادداشت مهمان

پایگاه خبری و اطلاع رسانی «بلور گچساران» در حالی که کلاس های درس محلی برای «تمرین خوب زندگی کردن است» و طبق سند تحول بنیادین، هدف و فلسفه آموزش و پرورش  ساختن نسلی خلاق، پرسشگر و جستجوگر می باشد، متأسفانه با روندی که امروزه در پیش گرفتیم از اهداف تعیین شده در سند تحول بنیادین فرسنگ ها […]

اخطار وقوع سیل در رودخانه های سد کوثر

 آب منطقه ای استان به علت رهاسازی آب سد کوثر و احتمال وقوع سیلاب در محدوده رودخانه ها و مسیل ها به خصوص پایین دست سد کوثر به مردم اخطار داد.

 حضور دکتر بهنام همتی گشتاسب در انتخابات میاندوره ای مجلس ۱۴۰۰

دکتر بهنام همتی گشتاسب حضور خود را برا شرکت در انتخابات میاندوره ای مجلس ۱۴۰۰ حوزه های انتخابیه شهرستان های گچساران و باشت بطور قطعی اعلام کرد.

گزارش تصویری از مسابقه عکس «گلهای محمدی» در گچساران

به مناسبت تولد حضرت محمد (ص) مسابقه عکس «گلهای محمدی» به همت حوزه علمیه خواهران بی بی حکیمه (س) در گچساران برگزار شد.

عطرافشانی گلزار شهدا در گچساران

گلزار شهدای گچساران به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان و خانواده های شهدا، ایثارگران، بسیجیان و قشرهای مختلف مردم عطر افشانی و گلباران شد.

پزشک معروف و سرشناس گچسارانی به کرونا مبتلا شد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی بلور گچساران، بهادر غضنفری یکی از پزشکان مشهور و سرشناس گچسارانی به کرونا مبتلا شد. حال عمومی وی خوب و رو به بهبود گزارش شده است. بر پایه این گزارش وی در بیمارستان شهید رجایی گچساران بستری است.

جان باختن زن گچسارانی براثر سقوط از درخت خرما

پایگاه خبری، تحلیلی بلور گچساران: او که برای چیدن رطب های نورس تلاش می کرد تا کامش را شیرین کند هرگز تصور نمی کرد دستش به رطب نرسیده، طعم مرگ را خواهد چشید. روز گذشته (دوشنبه ) زنی که برای چیدن خرما از درخت خرمایی که در منزل خود بوده بالا رفته بود سرانجام مرگباری […]

گزارش تصویری از تاسوعای حسینی در بام نفت ایران

پایگاه خبری،تحلیلی بلور گچساران: در تاسوعای حسینی، هیئت زنجیر زنی علی اصغر (ع) گچساران (بام نفت ایران) با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، در رثای امام حسین (ع) و برادر باوفایش ابوالفضل العباس(ع) به زنجیر زنی و عزاداری پرداختند.  

گزارش تصویری از هیئت اباالفضل العباس (ع) قشقائیها در گچساران

پایگاه خبری، تحلیلی بلورگچساران: در شب تاسوعای حسینی، هیئت زنجیر زنی اباالفضل العباس (ع) قشقائیهای گچساران با شور و حال و هوای حسینی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به عزاداری در رثای امام حسین (ع) و سقای دشت کربلا ابواالفضل العباس (ع) پرداختند.

بازدید میدانی شهردار دوگنبدان و خبرنگاران از پروژه های عمرانی + تصاویر

پایگاه خبری بلور گچساران: ۱۲ پروژه با اعتبار ۶۲۴ میلیارد ریال در هفته دولت از اعتبارات داخلی و استانی کلنگ زنی و بهره برداری خواهد شد.

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی