ویژه خبری

اعزام ۴۲ گروه جهادگر بسیجی به مناطق محروم گچساران / پسنده : رسالت بسیجیان روشنگری در جامعه است+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گچساران گفت: امسال ۴۲گروه فعال بسیجی در رزمایش بزرگ فاطمی شرکت و فعالیت خواهند داشت که این گروه ها به ۲گروه تقسیم و هر کدام پنج کار گروه تشکیل خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری بلور گچساران، پیش از ظهر امروز (۱۸ اردیبهشت)، رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی گچساران با حضور جهادگران بسیجی و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران برگزار شد.

سرهنگ «باقر پسنده» اظهار کرد: به مناسبت هفته بسیج سازندگی و سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی به فرمان رهبر معظم انقلاب از ۱۷ تا ۲۶ اردیبهشت ماه رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی همزمان در سراسر استان و کشور در حال برگزاری است.

وی افزود: امسال ۴۲گروه فعال بسیجی در رزمایش بزرگ فاطمی شرکت و فعالیت خواهند داشت که این گروه ها به ۲گروه تقسیم و هر کدام پنج کار گروه تشکیل خواهند داد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران عنوان کرد: این گروه های جهادی در زمینه های خدماتی ، عمرانی،  توزیع بستههای معیشتی ، اقتصاد و اشتغال، تعلیم و پرورش  فعالیت خواهند داشت.

پسنده از راه اندازی یک قرار گاه  به نام خاتونیون خبر داد و گفت: بسیجیان جهادگر در این قرار گاه حاضر و به مناطق مختلف در جهت خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر جامعه  اعزام می شوند.

وی افزود: هر کدام از کارگروه ها با تشکیل گروه های کوچکتر به مناطق محروم شهری و روستایی اعزام خواهد شد.


پسنده تصریح کرد: جهادگران بسیج آزمون خود را پس داده اند این بسیجیان در هشت سال جنگ تحمیلی و امروز نیز در جهاد سازندگی در زمینه خدمات، عمران ، آبادی در حال خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر جامعه هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران ادامه داد: در سال گذشته گروه های جهادی اقدامات خوبی انجام دادند و  امروز نیز این گروه ها تشکیل وبرای خدمت رسانی به مناطق محروم آماده هستند.


وی عنوان کرد: قریب بر پنجاه و پنج گروه جهادی دارای  شناسنامه دار در شهرستان وجود دارد که از این تعداد ۴۲ گروه امسال به خدمات رسانی به مناطق روستایی محروم اعزام می شوند.

پسنده ابراز کرد: در این دوسال اخیر که درگیر کرونا بودیم همین گروه های جهادی در  این عرصه حضور فعال داشتند  که انتظار می رود این خدمات باید در سامانه اطلس، گزارش ها ثبت شود  و این گزارش ها به بالادست اطلاع داده شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران با اشاره به اینکه علاوه بر دو یا پنج محله آسیب پذیر در سطح شهر انتظار می رود  با کمک خیرین  به جهت خدمت رسانی مطلوب به قشر آسیب پذیر این مناطق به ۱۰محله برسد.

وی با تقدیر از فعالیت گروه های جهادی گفت: آن چیزی که گروه‌های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم  نیاز داشته باشید در اختیار آنها  قرار خواهد گرفت.

پسنده بیان کرد: ما  در سال پنجاه و هفت  انقلاب کردیم و همچنان پای این انقلاب و نظام با تکیه بر منویات رهبری  ایستاده ایم.


 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران ادامه داد: بزرگترین عملیات های موفق را در آن دوران انجام دادیم و  امروز هم خواهران و برادران بسیجی در عرصه های دیگر فعالیت دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شاهد هستیم که چند روز اخیر در مورد ارز ۴۲۰۰ تومانی و  موضوع حذف آن توسط برخی از افراد مطرح  که انتظار می رود خواهران و برادران بسیجی در این زمینه روشنگری کنند چرا که رسالت ما روشنگری در سطح جامعه است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!