شما اینجا هستید
اجتماعی » توزیع گوشت قربانی به نیت سلامتی امام زمان (عج) در روز عید قربان

پایگاه خبری، تحلیلی بلورگچساران:

موسسه دارالمهدی (عج ) شهرستان گچساران جزو اولین موسسه ها و مجموعه های فرهنگی می باشد که از سال ۹۵ به صورت ویژه و تخصصی به مقوله مهدویت و انتظار امام زمان (عج) در شهرستان گچساران پرداخته است و توانسته با کسب مجوز رسمی از نهادهای مربوطه افتخار فعالیت در زمینه مهدویت را در شهرستان گچساران نصیب خود کند.

از جمله فعالیت های این موسسه که در پاسخ به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر (رزمایش همدلی و کمک های مومنانه) و خدمت به قشر آسیب‌ دیده از ویروس کرونا می باشد؛ ذبح گوسفند همزمان با روز عید قربان بوده است که این قربانی بین ۳۰ خانوار نیازمند شهرستان گچساران و حومه توزیع شد.

موسسه دارالمهدی (عج) شهرستان گچساران هدف از انجام این قربانی را ابتدا  برای سلامتی امام زمان( عج) و همچنین لبیک به فرمان امام خامنه ای و شرکت در رزمایش کمک های مومنانه اعلام می کند.
ایجاد و گسترش فرهنگ مهدویت و یاد امام زمان در جامعه یکی از اهداف موسسه می باشد که مردم بیشتر به یاد امام زمان (عج) باشند؛ وبرای تعجیل در ظهور ایشان تلاش کنند.

از همه مومنان و مهدی یاورانی که ما را در این امر خیر یاری کردند نهایت تشکر را داریم و ان شاالله دست مبارک امام زمان (عج) بر سر این مردم باشد تا ظهورش..

خادم المهدی
پیمان یزدان کیش
مدیر موسسه دارالمهدی عج شهرستان گچساران

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی