شما اینجا هستید
اجتماعی » تکذیب پذیرش مسافران شهرستان های دیگر در مهمانسرای نفت و گاز گچساران

علی جعفری، با تاکید بر اینکه هرگونه پذیرش مسافران در مهمانسرای نفت را تکذیب می‌کنم؛گفت: این شایعه جدید فضای مجازی برای ایجاد اختلال در شرایط روحی روانی جامعه است.

وی افزود: در همان روزهای اول اعلام وجود ویروس در کشور به دستور مدیرعامل جلسات متعددی تشکیل شد و اقدامات پیشگیرانه به صورت جدی در نواحی داخل و خارج از شهرستان در گستره حوزه فعالیت ۴ استان کهگیلویه و بویراحمد فارس بوشهر خوزستان که تاسیسات و کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز را در بر می گیرد انجام گرفت.

رئیس روابط عمومی تصریح کرد: شرکت بهره برداری نفت و گاز به صورت عملیاتی تاسیسات و ادارات را ضدعفونی و با توزیع بسته های بهداشتی نظیر ژل ضدعفونی ، ماسک و دستکش در حد نیاز فعلی کارکنان را پوشش داده و به صورت مستمر تا حصول نتیجه مطلوب این فرایند را ادامه خواهد داد.

علی جعفری در پایان ضمن قدر دانی از حمایت مدیرعامل، مدیران و تلاش تمامی کارکنان نفت و گاز گچساران گفت: انتظار می رود که  توجه به شرایط فعلی که بازار شایعات داغ است و تعدادی از این فرصت سوء استفاده می کنند به این خبرهای بی اساس توجه نکنند و اطمینان داشته باشند، با عزم ملی و با همت و تلاش جهادی به زودی بر این بیماری غلبه خواهیم کرد.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی