شما اینجا هستید
اجتماعی » مبارزه با کرونا در گچساران+فیلم

بلور گچساران:  شهردار دوگنبدان پس از اتخاد تدابیر بهداشتی و امنیتی در مقابله با ویروس کرونا، اجرای سریع و دقیق آنها را در دستور کار شهرداری قرار داد.

مسعود ظفری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری، تحلیلی بلور گچساران، ضمن تاکید بر اهمیت و ارجحیت پیشگیری بر درمان گفت: سلامت شهروندان همواره در رأس امور شهرداری قرار داشته و دراین برهه از زمان و با توجه به شرایط کنونی این موضوع بیش از پیش مهم شمرده می شود و بدین جهت مدیریت شهری برای رسیدن به این مهم از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد کرد و به تلاش خود تا ریشه کن شدن کامل این ویروس ادامه خواهد داد.
ظفری گفت: در این راستا کادر شهرداری از آغازین روزهای انتشار خبر رسمی شیوع این ویروس، تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی از ابعاد، ویژگی ها و نحوه برخورد صحیح با کرونا را آغازکرد.
وی تصریح کرد: نصب بنر و پلاکارد در نقاط مختلف شهر، توزیع بروشور در جامعه هدف، از جمله ی این فعالیت ها بود.
ظفری افزود: در مرحله دوم از تلاش های پیشگیرانه، ضد عفونی اماکن عمومی را آغاز کردیم. ضد عفونی تمام اماکن عمومی را در دستور کار داریم.

وی در پایان ضمن اشاره به اینکه، ضدعفونی ها و تلاش های شهرداری به طور روزانه همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: از شهروندان تقاضا می شود با رعایت نکات بهداشتی ،بکار گیری دقیق آموزش های ارائه شده ،حفظ آرامش و عدم توجه به شایعات مسئولین را در نابودی هرچه سریعتر این ویروس یاری کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی