شما اینجا هستید
اجتماعی » ممنوع الخروج شدن کارگران خارجی در گچساران

بلورگچساران: دادستان گچساران گفت: کارگران خارجی در گچساران تا اطلاع بعدی،ممنوع الخروج می باشند.

امیر حمزه بازیار ، دادستان شهرستان گچساران، در مصاحبه با پایگاه خبری،تحلیلی بلور گچساران، در خصوص عملکرد و اقدامات انجام شده در مورد بیماری کرونا بیان داشت : از ابتدا سیستم قضایی در این خصوص ورود کرد و از همان ابتدا با توجه به اهمیت موضوع و سلامتی مردم ، اقدامات خاصی صورت پذیرفته ، که یکی از اقدامات برجسته نگرانی های مردم شهرستان گچساران از وجود کارگران خارجی و چینی بود که در سد چمشیر این شهرستان مشغول به کار هستند و گاهی جهت خرید وارد بازار مرکزی می شوند.

این مقام ارشد قضایی در شهرستان گچساران افزود : با اطمینان خاطر اعلام می نمایم در این خصوص جای نگرانی نیست چون از همان ابتدای شیوع بیماری ، شخصا ورود پیدا کردم و به دلیل اهمیت موضوع کارگران خارجی را تا اطلاع بعدی ممنوع الخروج نمودم.

بازیار افزود: در راستای پیشگیری از این ویروس با همکاری پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان ، اقدام به پلمپ قهوه خانه های غیر مجاز نمودیم.

این مسئول ارشد قضایی شهرستان خاطر نشان کرد : تقدیر و تشکر ویژه دارم از همشهریان و صاحبان اصناف که نهایت همکاری را در این راستا ( پیشگیری از بیماری کرونا ) داشته و دارند و توصیه میکنم که صاحبان مشاغلی چون کافی شاپ ها ، قلیان سرا ها ، به جهت حفظ سلامتی مردم و همچنین سلامتی خود افراد ، با پلیس و دستگاه قضایی نهایت همکاری را داشته باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی