شما اینجا هستید
اجتماعی » بیش از ۲۳ هزار دانش آموز گچسارانی به مدرسه می روند

رئیس آموزش و پرورش گچساران گفت: در سال تحصیلی جدید ۲۳ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی وارد مدارس گچساران می‌شوند.

آغاز سال تحصیلی جدید با بیش از 23 هزار دانش آموز در گچساران

رئیس آموزش و پرورش گچساران ابراز کرد: از این تعداد دانش آموزان ۱۵ هزارو ۱۴۲ نفر در شهر و مابقی در روستاها به علم آموزی مشغول خواهند شد.

وی با بیان اینکه تعداد یک هزار ۶۰۰ معلم  در سال تحصیلی جدید در مقاطع مختلف به دانش آموزان علم خواهند آموخت، گفت:  تعداد  ۸۴۸ کلاس درس در شهر و روستا  پذیرای دانش آموزان  پسر و دختر در سال تحصیلی جدید است.

مقیمی ادامه داد:  بیش از ۹۵ مدرسه دولتی، ۵۳ مدرسه غیر دولتی شهری و ۹۱ مدرسه روستایی در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ آماده استقبال از دانش آموزان که در این مدارس بیش از ۲۳ هزار و ۵۰۰ نفر دانش آموز مشغول به علم آموزی خواهند شد.

رئیس آموزش و پرورش گچساران با تشریح برنامه‌های آغاز سال تحصیلی گفت: زنگ شکوفه ها برای کلاس اولی‌ها در مدرسه آسیه در ۳۱ شهریور ماه  راس ساعت هشت صبح و به مناسبت پاسداشت هفته دفاع مقدس  زنگ هفته دفاع مقدس ساعت ۱۰ صبح در مدرسه شهید جهان آرا  نواخته خواهد شد.

 مقیمی ادامه داد: همچنین زنگ غنچه ها در مدرسه غیر دولتی سما، زنگ بازگشایی مدارس ساعت هفت صبح در مدرسه دولتی زینب با حضور مسئولان آموزش و پرورش و دیگر روسای ادارات نواخته می‌شود.

 مقیمی  ادامه داد: بدون تردید آموزش و پرورش مهمترین نهاد در هر جامعه ای است چرا که کار انسان سازی و تربیت نسل آینده ساز جامعه را بر عهده دارد و هر چه در این بخش سرمایه گذاری شود تضمین کننده سعادت جامعه است.

رئیس آموزش و پرورش گچساران خاطرنشان کرد: مدرسه نقش بی بدیلی در رشد و بالندگی و تعلیم و تربیت دانش آموزان دارد و آحاد جامعه باید در تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت که رویکرد مدرسه محور دارد، در کنار نهاد مهم آموزش و پرورش باشند.

انتهای پیام/

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی