شما اینجا هستید
سیاسی » برخی‌ها امروز خودشان را گم کرده‌اند و نمی‌دانند این عزت، افتخار و این منصب‌هایی که دارند به واسطه خون شهدا است

بلور گچساران: فرمانده سپاه گچساران: برخی‌ها امروز خودشان را گم کرده‌اند و نمی‌دانند این عزت، افتخار و این منصب‌هایی که دارند به واسطه خون شهدا است.

سرهنگ پاسدار نورایی نسب، در مراسم سخنرانی  شهرستان گچساران بمناسبت هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت رزمندگان، جانبازان، ایثارگران و شهیدان است که در این دوران طلایی همچون برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی می‌درخشند و تلالو این درخشندگی چراغ راه آینده راه نسل‌های انقلابی است.

نورایی نسب اظهار داشت : در دوران دفاع مقدس و ملت همیشه بیدار و همیشه در صحنه ما به رهبری امام امت آن چنان سیلی بر صورت دشمنان انقلاب اسلامی نواختند که تا قیامت صدای آن همواره تا در گوش آنها می‌پیچد.

وی افزود:این سیلی درسی به دشمنان انقلاب اسلامی داد که برای همیشه آنها نخواهند توانست روزی در مقابل جمهوری اسلامی ایران به جنگ بپردازند.جنگی که دشمن به راه انداخته بود به این فکر بود که در همان اوایل پیروزی انقلاب اسلامی این نظام الهی را ساقط کند اما همین جنگ موجب شد که انقلاب اسلامی ریشه آن مستحکم‌تر شود و هیچ کس یارای مقابله با آن نباشد.

وی ادامه داد: این را تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی به تمام جهان ثابت کرده و آن روز مشاهده می‌کنید جنگ تحمیلی که دشمنان انقلاب اسلامی آن را به راه انداختند بحث اختلاف مرزی نبود. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و مستقر شدن نظام جمهوری اسلامی با توجه به اینکه در دنیا دو قطب شرق و غرب وجود داشته اینان برایشان خیلی سخت بود که قطب دیگری به وجود آید و آن قطب مبنای آن بر اساس اسلام باشد لذا از همان اول پیروزی انقلاب اسلامی شرق و غرب به دنبال این بودند که به نوعی بتوانند با این انقلاب الهی مبارزه کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران به پیش بینی صدام در زمان شروع جنگ اشاره کرد و گفت : به لطف خداوند صدام که پیش بینی کرده بود که می‌تواند بعد از یک هفته تا قلب کشور ایران پیش برود بعد از هشت سال مقاومت مردم ایران و رشادت رزمندگان با شکست منطقه را ترک کند این عظمت کاری است که رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس علی‌رغمی که در آن دوران در تحریم به سر می‌بردیم به وجود آمد.

نورایی نسب ادامه داد: ما در دوران دفاع مقدس به خود باوری رسیدیم و به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم بر روی پای خود بایستیم و در مقابل تمامی دشمنان اسلام قد علم کنیم و پوزه آنها را به خاک بکشانیم.

وی با بیان اینکه امروز قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در جهان حرف برای گفتن دارد، گفت: چندی پیش رزمندگان و یگان موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توانست پیشرفته‌ترین پهباد آمریکایی را که رادار و گریز هم بود و آمریکایی فکر نمی‌کردند که یک روزی در صفحه رادار بیاید چه برسد به روزی که بتوانند آن را ساقط کنند مشاهده کردید که به راحتی به دست فرزندان ایران اسلامی ساقط شد. امروز دشمن از قدرت بازدارندگی دفاعی جمهوری اسلامی کاملا هراسان است.

وی تصریح کرد: شاهد بودید پهپادهای یمنی توانستند علی رغم اینکه موشک های آنچنانی را آمریکای جهان‌خوار در اختیار عربستان قرار می‌دهد اما قابلیت رهگیری این پهبادها را نداشتند. آن چیزی که موجب شد یمن به این قدرت برسد همین تحریم بود که بر علیه یمن انجام دادند.

نورایی نسب با اشاره به اینکه همواره باید قدردان رزمندگان، ایثارگران و جانبازان و قدردان خون شهدا و خانواده آنها باشیم، خاطرنشان کرد: برخی‌ها امروز خودشان را گم کرده‌اند و نمی‌دانند این عزت، افتخار و این منصب‌هایی که دارند به واسطه خون شهدا است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران گفت: لذا از سوی کج فهمی و از روی نفهمی به دنبال این هستند که خواسته و یا ناخواسته نام شهدا را حذف کنند.

وی با بیان اینکه نام شهید زنده است و این پیام قرآن است، ابراز کرد: در قرآن آمده است که نپدارید کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند آنها مرده‌اند بلکه آنها زنده هستند.

نورایی نسب گفت: اگر بخواهید امروز کلمه شهید را حذف کنید خون شهدا در رگ رگ جوانان انقلاب اسلامی به جوش خواهد آمد و این نقشه شیطانی شما را نقش برآب خواهد کرد.

وی با بیان اینکه از تاریخ ۳۱شهریورماه الی هفتم مهرماه به نام هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است، اذعان کرد: برگزاری یادواره شهدای ارتش، برگزاری یادواره شهدا در چندین پایگاه، بالغ بر ۴۰ برنامه از سطح ادارات ،بسیج و سایر اقشار به مناسبت هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی