شما اینجا هستید
اجتماعی » یادواره شهدای منطقه خیرآباد، باشکوه برگزار شد

بلورگچساران: یادواره شهدای منطقه خیرآباد با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران، فرماندهان سپاه پاسداران، فرماندهان هشت سال دفاع مقدس، خانواده شهدا، بسیجیان و مردم همیشه در صحنه منطقه خیرآباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی بلورگچساران: در این یادواره آقای خرامین از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و از رؤسای سابق دانشگاه علوم پزشکی استان به ایراد سخن پرداختند. ایشان در ابتدا فرمودند: وقتی حضرت یوسف را به مصر آوردند همه مردم به سوی خرید آن حضرت رفتند؛ که از این بین پیرزنی نیز برای خرید آمده بود. به او گفتن مگر یوسف را به تو میفروشند؟ پیرزن گفت: درست است یوسف را به من نمی فروشند، ولی میخواهم نامم در لیست خریداران یوسف قرار گیرد. حالا من امروز که اومدم، دلم خوش است، به اینکه از شهدا سخن می گویم، و نامم در زمره افرادی قرار می گیرد، که از شهدا صحبت کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: هرکس از ما در این دنیا معامله ای داریم؛ یکی برای مقام، یکی برای مال و ثروت، دیگری برای همسر ولی معامله شهدا با خداست.

خرامین در ادامه صحبتهای خود گفتند: ما یادواره نمیگیریم برای فاتحه خواندن که شهدا نیاز به ثواب ما ندارند. بلکه این یادواره ها برای هشدار و چراغ راه ماست، ما آمدیم چشمانمان را با نام و یاد شهدا بشوییم. غبار فتنه بر پیکر جامعه افتاده که اگر نبودند شهدا الان نامی از انقلاب ما نبود.

در پایان، مداح اهل بیت آقای بیگدلی به مرثیه سرایی ومداحی پرداختند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی