دسته: گزارش
عشایر کهگیلویه و بویراحمد حماسه ساز انتخابات ۲۸ خرداد ماه/ آزادگی و حریت عشایر بی نظیر است

فرمانده سپاه عشایر گفت: عشایر در ۲۸ خرداد ماه با حضور حداکثری در انتخابات وفاداری خود را به انقلاب و امام و رهبری نشان خواهند داد.

تکمیل پروژه آبرسانی به ۴ شهر به انتظار ۱۴ ساله مردم پایان دهد/ حق مردم بهمئی، چرام و سوق آبرسانی با تانکر نیست  

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی، گفت: کهگیلویه بزرگ نیازمند توجه ویژه وزارت نیرو در زمینه زیر ساخت های آب و برق و اطمینان پایدار در این راستا است.

دعوت موحد از نوبخت برای سفر به استان/روند پروژه انتقال آب به اراضی کشاورزی دهدشت غربی نگران کننده است

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی عصر امروز با محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و گفتگو کرد.

خبرنگار گزارش «ننه آبی» را بیشتر بشناسید/خاطرات زیبای بانوی خبرنگار کهگیلویه و بویراحمدی/برای مردم سی سخت یکساعت اشک میریختم!

ستوده نیا: از بچگی به کار خبرنگاری علاقه داشتم تا اینکه تابستان سال ۹۸ بود که فراخوان باشگاه خبرنگاران جوان را دیدم در آن جا پس از گذراندن دوره دو ماهه با حضور اقای حجازی، امتحان دادم و قبول شدم.

تعداد تخت‌های کرونایی گچساران افزایش یافت

فرماندار گچساران گفت: با توجه به تکمیل ظرفیت تخت های بیمارستانی بخش کرونایی بیمارستان شهید رجایی این شهرستان، تعداد تخت های این مرکز درمانی افزایش یافت.

بسیج دانشجویی پای ثابت کمک به زلزله زدگان سی سخت + تصاویر

بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد از روز نخست زلزله سی سخت در کنار زلزله زدگان حضور فعالی داشته است و همچنان به خدمات رسانی خود ادامه می دهند.

دستگیری باند جاعل حرفه ای در کهگیلویه و بویراحمد/ استخدام با مدرک جعلی، مساوی با زندان است

نگین تاجی گفت: طی رصد اطلاعاتی سربازان گمنام سازمان اطلاعات استان و مأمورین دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی مرکز استان، ٢٦ متهم پرونده جعل مدارک شناسایی و دستگیر شدند.

کهگیلویه ۲ هفته قرنطینه شد/ تخت های بیمارستان دهدشت جوابگوی بیماران نیست

طیب زادگان با اشاره به قرنطینه دو هفته ای در کهگیلویه، گفت: هیچ تختی برای بستری در بیمارستان دیگر وجود ندارد و اگر به همین شکل مراجع ها ادامه پیدا کند وضعیت از کنترل خارج خواهد شد.

«نرگس کلباسی» دختر جوانی است که این روزها او را مردمان مناطق کم‌برخوردار و بحران‌زده در سیل و زلزله خیلی خوب می‌شناسند.

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی