شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندار در آخرین روز خدمتش در جمع فرهنگیان + تصاویر

به گزارش بلورگچساران،عصر امروزدهمین جلسه شورای اداری آموزش وپرورش گچساران با حضور اعضای شورا وفرماندارگچساران در سالن کنفرانس این اداره برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری بلور گچساران،عبدالرحیم رحیمی،آخرین روز خدمت خوددرشهرستان زادگاهش را در جمع خانواده فرهنگیان، گذراند.

به نظر می رسیدجمع فرهنگیان،تنها حلقه ای است،که فرماندار گچساران،در آخرین ساعات خدمتش،بیاد روزهای معلمی،درآن احساس صمیمیت وآرامش داشت.

رحیمی دراین جلسه گفت:اگر در این پنج سال بخاطر مسائل اداری صدایمان روی کسی بلند شد حلالیت می طلبم، برایم دعا کنید تا مثمر ثمر باشم و با فرماندار جدید نیز همکاری های لازم را داشته باشید.

در این جلسه برخی مسائل اداره آموزش و پرورش مورد بحث و بررسی قرار گرفت، شهبازی، به مشکل دیوار مدرسه نیایش اشاره گرد و گفت: بیش از دو ماه است دیوار مدرسه نیایش فرو ریخته است، طی جلسه ای که با حضور شهرداری و اداره نوسازی داشتیم قرار شد این دو ارگان دیوار مدرسه را بازسازی کنند.
سرپرست آموزش وپرورش، در ادامه گفت: الان دیوار مدرسه با گونی پوشیده شده که قطعا نگرانی هایی را ایجاد می کند، با این حال، در حال حاضر هر دو ارگان نوسازی و شهرداری از مصوبات جلسه و بازسازی دیوار سرباززده اند.
طبق صورتجلسه شورای آموزش و پرورش در تاریخ۶/۹/۹۷ مصوب گردید کارگروه داخلی (شهردار، فرماندار، نوسازی، آموزش و پرورش) در خصوص بازسازی دیوار مدرسه نیایش تشکیل گردد.

در پایان جلسه،از فرماندار و همچنین ازاعضای فعال جلسه شورای اداری گچساران، در طول یکسال گذشته تقدیرشد.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بلور گچساران | خبری | سیاسی | اجتماعی| مذهبی